درباره ی ما

واحد مشاوره و مهندسی فروش:

امید مظفری، کارشناسی ارشد تغذیه دام و طیور

ارائه راهکارهای علمی، طراحی سالن های اتوماتیک صنعتی و مشاوره در امور تغذیه، مدیریت پرورش، سیستم تهویه نوین و تهیه تجهیزات و همچنین بهینه سازی سالن های قدیمی بر اساس آخرین دانش فنی و علمی روز دنیا و بهره گیری و مشاوره با کارشناسان داخلی و خارجی در امر طراحی سالن های مرغداری از نظر سیستم تهویه و مدیریت پرورش و نظارت بر عملیات اجرایی بخشی از فعالیت های این واحد می باشد.

واحد تحقیق و توسعه:

ادیب خانی، کارشناسی ارشد الکترونیک

به منظور بالا بردن سطح کیفی محصولات تولیدی و شناسایی نیازهای به روز مشتریان و همچنین ایجاد فضای رقابتی شرکت کـــارا با بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصص و استفاده از دانش فنی و علمی روز برای پاسخگویی به نیاز مشتریان فعالیت می نماید. تحقیق و توسعه، شناسایی و بکارگیری استانداردهای فنی روز، بکارگیری روش های نوین صنعتی و طراحی متناسب با نیاز مشتری از جمله فعالیت های این واحد می باشد.

واحد خدمات پس از فروش و پشتیبانی:

مجید مظفری، کارشناسی برق

شرکت کارا با اعتقاد به " فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است" خود را در قبال مشتریان خادم و مسئول می داند. یکی از مسائل حیاتی برای مرغداران خدمات پس از فروش و دسترسی مرغداران به پاسخگویی و بهره گیری از تکنیسین مجرب در زمان وقوع هرگونه مشکل در مرغداری است. شرکت کـــارا با داشتن کادری مجرب و فنی و ارائه خدمات پس از فروش 5 ساله به مشتریان، بصورت شبانه روزی و در کوتاهترین زمان در اختیار مشتریان گرامی بوده و می باشد.

واحد مدیریت:

بهزاد نعمتیان، کارشناسی برق الکترونیک

شرکت کـــارا با مدیریت مهندس بهزاد نعمتیان جهت ارتقاء سطح محصولات تولیدی و ارائه تجهیزات باکیفیت رقابتی سالم را در بین شرکت های تولید کننده برای بالا بردن سطح کیفی محصولات ارائه شده ایجاد نموده است.

واحد روابط عمومی:

سیما بهشتی، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

در حال حاضر ارتباطات انسانی و فعالیت های اداری در راستای پیشبرد صحیح کارهای یک شرکت از طریق وسایل ارتباط جمعی از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. شرکت کـــارا به منظور ارتباط تنگاتنگ با مشتریان و اجرای سیاست های مشتری مداری با بهره گیری از کارشناسان با تجربه در این زمینه توانسته است با حضور همیشگی در نمایشگاههای بین المللی داخلی و خارجی، برگزاری سمینارهای آموزشی، راه اندازی سایت الکترونیکی، ارسال پیامک های علمی رسالت خود را به انجام برساند.

  • دفتر مرکزی
  • مدیریت
  • مهندسی فروش
  • آدرس دفتر مرکزی

  087-33177664-2

  09183765330 - (داخلی 14)

  09183562874 - (داخلی 12)

  کردستان-سنندج-خیابان طالقانی-دپارتمان تخصصی دام و طیور